Powiem wprost – rzeczywiście parodontax classic pasta do zębów – przeczytasz ulotkę zanim spróbujesz – nieprawdaż?

Advertisment

Raczej teraz rzadko mówi się na temat produktu Parodontax classic pasta do zębów zatem naszym zdaniem powinno się to zmienić. Niżej trochę ważnych słów o tym produkcie, wyrażamy opinię, że okażą się pomocne.
Rozpocznijmy od tego, że nieustający ból stawów jest często następstwem zwichnięcia czy też skręceń stawu. Czasami jednak bóle stawów to oznaka rozwijającej się choroby. Mogą one pokazywać nam, że mają miejsce niepokojące zmiany zwyrodnieniowe. Następuje wtenczas powolne zużywanie się stawu, co przejawia się właśnie bólami.
Zatem do rzeczy – opiszmy parodontax classic pasta do zębów.
OpisPARODONTAX CLASSIC – specjalistyczna pasta do zębów zawierająca unikalne połaczenie soli mineralnych (jak wodorowęglan sodowy) i naturalnych wyciągów z ziół: rumianku, szałwii, jeżówki, mirry, ratani i mięty. Gwarantuje skuteczne zapobieganie i wspomaganie leczenia właściwego podrażnionych dziąseł, a również chorób przyzębia. Nie zawiera fluoru. Działanie Codzienne stosowanie pasty Parodontax Classic:zapobiega krwawieniu dziąseł i stanom zapalnym jamy ustnej,wzmacnia dziasła,czyści dokładnie i delikatnie,działa antybakteryjnie,zapewnia uczucie świeżości. Sposób użyciaDo codziennej higieny jamy ustnej. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, by zminimalizować ryzyko połknięcia. Troska o własne nasze stawy i ludzkie kości i mięśnie ułatwi ci zachowanie ludzkie zdrowie w dalszym życiu. Mówi się, ze szkielet, inaczej kościec albo system kostny to również wszystkie ludzkie kości składajace się na ludzkie ciało człowieka. U zwykłego człowieka dorosłego szkielet składa się z 206 ludzkie kości – liczba ta może być większa u dzieci ze względu na dużo punktów kostnienia (około 270 u noworodka i 356 u 14-latka); spada dopiero po połączeniu się np. trzonów z nasadami. U starszych ludzi ludzkie kości może być mniej niż 206 ze względu na zrastanie ludzkie kości czaszki. Średnia waga szkieletu to również 10 kilogramów u kobiet i 12 kilogramów u mężczyzn.
W późniejszym okresie życia kłopoty z naszym układem kostno szkieletowym i układem mieśniowym zaczynają się zwiększać. Należy o tym również pamiętać. Osoby starsze są bardziej podatne na toksyczne działanie wielu używek i leków, stosowanie wielu z nich sprzyja występowaniu osłabienia mięśni. Do takich substancji zalicza się pomiedzy innymi alkohol, środki leczenia przeciwmalaryczne, cymetydyne, statyny, klofibrat, kwas nikotynowy, kokainę, kolchicynę, glikokortykosteroidy, heroinę, interferon alfa, prokainamid i zydowudynę. Istnieje dużo przyczyn nasilenia działań niepożądanych leków w starszym wieku. Obniżona zawartość wody w tkankach, niższa beztłuszczowa masa ciala i zmniejszona ilość białek zmieniaja warunki dystrybucji lekow. Na upośledzenie procesów eliminacji wpływają natomiast obniżony przeplyw krwi poprzez nerki, obniżona filtracja kłębuszkowa, zmniejszona frakcja wyrzutowa serca i mniej wydajne układy enzymatyczne w wątrobie. Ponadto ważną rolę pełnią zmiany w rozmieszczeniu i ilości receptorów wiążących określone substancje egzogenne, upośledzone uwalnianie neurotransmiterów i zmniejszona produkcja energii poprzez mięśnie.Wśród wielu toksycznych dla mięśni leków na szczególna uwagę zasługują inhibitory reduktazy 3-hydroksy-3-metyloglutarylo koenzymu A, czyli statyny.Jako wysoce skuteczne środki leczenia hipolipemizujące sa stosowane poprzez ponad 100 milionów ludzi na świecie w leczeniu hipercholesterolemii i w prewencji dolegliwości sercowo-naczyniowych. Statyny cechuje dobra tolerancja kliniczna, aczkolwiek notowane są częste objawy ze strony mięśni, od łagodnych bólów mięśni do poważnej miopatii z przypadkami zagrażającej życiu rabdomiolizy. Szacowana częstość wszystkich dolegliwości ze strony mieśni wynosi okolo 5%, dużo z nich upośledza znacząco jakość życia chorych i zniecheca do kontynuowania terapii statynami. W momencie wprowadzania pierwszych statyn do szerokiego zastosowania największą uwagę przywiazywano do zaburzeń funkcji wątroby i rozwoju zaćmy. Nieoczekiwanie okazało się, że dość duża grupa pacjentów odczuwa upośledzenie funkcji mięśni. Prowadzone badania nad następnymi lekami z tej grupy doprowadzily pomiędzy innymi do wycofania z rynku cerwistatyny w 2001 roku. Badania z kolejnych lat pokazały, że średnia redukcja ryzyka sercowo-naczyniowego i wystąpienia udaru znacząco przeważa nad potencjalnym ryzykiem rozwoju rabdomiolizy (19). Ponadto w kilku badaniach obserwowano podobną częstość mialgii zarowno w grupie leczonej statynami, jak i w grupie otrzymującej placebo. Nie mniej jednak w dużych badaniach klinicznych częstość dolegliwości mięśniowych może być wielokrotnie niedoszacowana w porównaniu z obserwowanymi w codziennej praktyce klinicznej.
Na zakończenie dodamy parę zdań w temacie kruchych kości. Ponad milion Polek ma kłopoty z odwapnieniem kości, co roku w Polsce odnotowuje sie ok. 14 tysięcy wypadków złamań osłabionych osteoporozą kości, głównie szyjki ludzkie kości udowej, nadgarstka i kręgosłupa. Przy tego typu złamaniach możliwe są liczne komplikacje, których efektem może być trwałe kalectwo, a w 40% wypadków, niestety śmierć. Głównym powodem osteoporozy może być niewłaściwa właściwa dieta obfitująca w białko zwierzęce, tłuszcz, alkohol, kofeinę, słodycze i przetworzona żywność. Niebezpieczeństwo dla naszych ludzkie kości stanowią też drakońskie diety, głodówki albo tzw. monodiety oparte na jednym albo kilku wybranych składnikach. Zaburzenia hormonalne, w tym niedobór estrogenów u kobiet i androgenow u meżczyzn i zaburzenia pracy tarczycy to również kolejne czynniki zwiększające ryzyko odwapnienia kości. Brak witaminy D, mało aktywny sposób życia czy może długotrwałe zażywanie leków też negatywnie wpływają na stan naszych kości. By uszczelnić swoje ludzkie kości wapniem i fosforem wprowadź do codziennego jadłospisu produkty bogate w wapń (mleko, ser żółty, jogurt, soję), warzywa (kapustę, sałatę, brokuły, szpinak, selera naciowego, natkę pietruszki).

Advertisment

2 comments for “Powiem wprost – rzeczywiście parodontax classic pasta do zębów – przeczytasz ulotkę zanim spróbujesz – nieprawdaż?

  1. lola Kowalewska
    September 18, 2013 at 3:02 am

    Mam taki problem: Jaki jest skład parówki? Co z tym począć?

  2. umika Wiśniewska
    September 18, 2013 at 1:11 pm

    I co może nam pomóc na kruche kości? Dużo wapnia może być w przetworach mlecznych, głównie tych, które mają w swoim składzie niewiele wody. Najwięcej cennego pierwiastka ma żółty ser – dwa plastry zawierają jego aż 240 mg (tyle co szklanka mleka). Ale w serze znajduje sie sporo tłuszczu i soli, zatem dzieci nie powinny jego jeść nadto dużo (wprowadzamy jego dziecku do diety dopiero w drugim roku życia).

Comments are closed.